O mnie

Witaj, nazywam się Andrzej Spuła!

Strategię inwestowania poznałem w Niemczech i w Holandii. Swoją niezależność finansową zdobyłem w 1988 roku. Stworzyłem Klub Bogatego Rentiera, dzięki czemu mam wielu uczniów, których wspieram w każdym kroku finansowym.

Moją misją jest propagowanie edukacji finansowej, której niestety nie mamy w szkołach. Na co dzień występuję, organizuję płatne jak i bezpłatne wydarzenia. W zeszłym roku wystąpiłem z Milewscy & Partnerzy na Targach Rozwoju, gdzie miałem przyjemność mówić do wielotysięcznej publiki.

Pomagam tak naprawdę w 3 rzeczach, które moim zdaniem są najważniejsze dla nas, Polaków:

  1. Prywatna emerytura bez ZUS’u – z oczywistych powodów.
  2. Zostanie rentierem – po to, żeby Twoje pieniądze zaczęły dla Ciebie zarabiać, a nie leżeć na koncie, gdzie zjada je inflacja.
  3. Płacenie sobie – czyli częsta historia: “zarabiam 15 000 zł, wydaję 15 000 zł, nie mam nic!” Uczę jak zacząć płacić sobie, a nie wszystkim na około.

Pokażę Państwu jak zdobyć fundament finansowy, który zapewni Tobie niezależność oraz da komfort życia, na który przecież zasługujemy.

Wskazówki i zalecenia, a nawet pewne manewry, cały szereg nieocenionych informacji pochodzą z pierwszej ręki i są wynikiem mojego 25-letniego doświadczenia.