O mnie

Witaj, nazywam się Andrzej Spuła!

Finansów osobistych uczyłem się w Niemczech i Holandii. Od 2011 roku prowadzę działalność w Polsce, organizując spotkania zarówno na żywo, jak i online, poświęcone praktycznej edukacji finansowej. Podczas szkoleń przekazuję wiedzę dotyczącą rozwoju osobistego, budowania niezależności finansowej oraz zabezpieczenia emerytalnego.

Stworzyłem Klub Bogatego Rentiera, w ramach którego, bezpłatnie dwa razy w roku, mentoruję uczestników podczas całodziennego spotkania, wspierając ich w osiąganiu wyznaczonych celów poprzez praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Dzielę się doświadczeniem z osobami, które podjęły decyzję o aktywnym zaangażowaniu się w rozwój osobisty i zarządzanie finansami. Klub ten umożliwia im kontynuowanie edukacji i osiągnięcie zamierzonych celów.

Moja misją jest propagowanie edukacji finansowej, której niestety brakuje w szkołach. Regularnie występuję na płatnych i bezpłatnych wydarzeniach, dzieląc się wiedzą z zakresu rozwoju osobistego. Współpracuję również z firmą Milewscy & Partnerzy, biorąc udział w organizowanych przez nich wydarzeniach dotyczących niezależności finansowej.

Pomagam praktycznie w czterech kluczowych aspektach, uważanych za istotne dla Polaków:

1.    Budowanie dochodu pasywnego
2.    Planowanie prywatnej emerytury bez uzależnienia od ZUS – z oczywistych powodów.
3.    Jak zostać rentierem – po to, aby Twoje pieniądze zaczęły dla Ciebie zarabiać, a nie leżeć na koncie, gdzie zjada je inflacja.
4.    Jak płacić sobie – daję gotowy system, jak zarządzać dochodem, aby częsta historia: „zarabiam 10 000 zł, wydaję 10 000 zł i nie mam nic!” wreszcie się zmieniła raz na ZAWSZE!