O mnie

Witaj, nazywam się Andrzej Spuła!

Strategię inwestowania poznałem w Niemczech i Holandii. Już od ponad 30 lat edukuję i doradzam finansowo. Od 2011 r. prowadzę działania w Polsce, regularnie organizując spotkania na żywo o praktycznej edukacji finansowej. Podczas szkoleń daję wiedzę i konkretne rozwiązania, które można natychmiast zastosować i ruszyć do przodu.

Stworzyłem Klub Bogatego Rentiera. W jego ramach, bezpłatnie, dwa razy w roku, na całodziennym spotkaniu mentoruję i wspieram w dojściu do celu tych, którzy korzystają z poleconych rozwiązań. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które podjęły decyzje, że biorą finanse w swoje ręce. Dzięki Klubowi edukuję ich dalej, aby dotarli do założonego CELU.

Moją misją jest propagowanie edukacji finansowej, której niestety nie mamy w szkołach. Na co dzień występuję oraz organizuję płatne jak i bezpłatne wydarzenia. Wiele razy wystąpiłem z Milewscy & Partnerzy na organizowanych eventach dotyczących rozwoju osobistego, gdzie miałem przyjemność mówić o finansach osobistych i firmowych.

Pomagam praktycznie w 4 aspektach, które moim zdaniem są najważniejsze dla nas, Polaków:

  1. Dochód pasywny – jak otrzymać regularne odsetki wypłacane co kwartał z inwestycji od 9-14%.
  2. Prywatna emerytura bez ZUS’u – z oczywistych powodów.
  3. Jak zostać rentierem – po to, aby Twoje pieniądze zaczęły dla Ciebie zarabiać, a nie leżeć na koncie, gdzie zjada je inflacja.
  4. Jak płacić sobie – daję gotowy system, jak zarządzać dochodem, aby częsta historia: „zarabiam 10 000 zł, wydaję 10 000 zł i nie mam nic!” wreszcie się zmieniła raz na ZAWSZE!

Pokazuję, jak zdobyć fundament finansowy, który zapewni Tobie niezależność oraz da komfort życia, na który przecież zasługujemy.

Wskazówki i zalecenia, a nawet pewne manewry, cały szereg nieocenionych informacji pochodzą z pierwszej ręki i są wynikiem mojego ponad 30-letniego doświadczenia.