Opinie

Opinie i rekomendacje

“Współpracujemy z sukcesem od 2011 roku. Dzięki Panu Andrzejowi zacząłem regularnie oszczędzać i zarabiać na swoich inwestycjach. Jego jakość, profesjonalizm, zaangażowanie, solidność i stabilne wyniki inwestycyjne, polecam wszystkim z pełnym przekonaniem.”

Łukasz Milewski

“Pewne spotkania w życiu po prostu nie są przypadkowe. Jeszcze ciekawsze są takie, z których ja także mogę wyciągnąć wartość i czegoś wartościowego się nauczyć. Takie też było moje spotkanie z Andrzejem Spułą po raz pierwszy. Każdego dnia mam możliwość pracy z wieloma fantastycznymi mówcami, ale jeszcze lepiej gdy mam obok siebie i fenomenalnego mówcę i praktyka w jednym, wtedy dzieje się magia. Jaki jest Andrzej? To światowej klasy mówca, który o finansach wie bardzo wiele, ale wiedzieć to za mało on to stosuje od lat, jeśli dołożymy do tego ogromną pasję otrzymamy człowieka, który o finansach opowiada tak jakby recenzował najlepszy film w swoim życiu. Jeśli chcesz uczestniczyć w jego spotkaniach to wiedz, że jest bardzo konkretny, szczery do bólu, bezkompromisowy i niezwykle charyzmatyczny. Szczerze polecam i rekomenduję spotkania z tym niesamowitym człowiekiem – inspiruje niesamowicie.”

“Od 2000 roku, od seminarium, jakie organizował pan Andrzej Spuła z Bodo Schaferem w Warszawie, inwestuję z sukcesem z Panem Andrzejem korzystając z jego poleconych portfeli inwestycyjnych. Kompetencja i wiedza praktyczna z rynków międzynarodowych przekładająca się na wyniki. Tę nieocenioną wiedzę, a zarazem wielką pomoc, wszystkim polecam.”

Opinie członków Klubu Bogatego Rentiera

Opinie z mediów społecznościowych

andrzej spuła opinie
opinia o szkolenia Andrzeja Spuły
andrzej-spula-opinie
andrzej spuła opinia
opinie Andrzej Spuła
opinia o szkolenia Andrzeja Spuły