Szkolenie w Warszawie

Szkolenie w Warszawie

Autor: Andrzej Spuła sierpień 21, 2020

Kolejne szkolenie w stolicy już za nami. Na spotkaniu pojawiło się ponad 40 osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku, i o różnych zawodach. Wśród uczestników szkolenia byli doświadczeni inwestorzy, a także osoby dopiero rozpoczynające swoją drogę z inwestowaniem, którym Andrzej Spuła przekazywał wiedzę, zdobytą za pomocą wieloletniej praktyki.

Największym zainteresowaniem cieszył się temat zabezpieczenia emerytalnego i alternatywy do posiadanego kapitału. Z powodu lokat będących na niskim poziomie wielu uczestników poszukuje nowych rozwiązań. Jest to dobra wiadomość, ponieważ oznacza, że coraz więcej osób zastanawia się nad swoją przyszłością i robi krok do przodu. Szkolenie prowadzone przez Andrzeja Spułę skierowane jest do osób zainteresowanych i chcących edukować się z zakresu finansów. 


Świadomość finansowa jest bardzo ważna, pomaga nam być o krok dalej od osób, które nie przejmują się tym, co będzie kiedyś. Podczas szkolenia Andrzej Spuła opowiadał uczestnikom o swoich wieloletnich doświadczeniach w oszczędzaniu i inwestowaniu. Osoby uczestniczące w spotkaniu dowiedziały się, jak bezpiecznie pomnażać swoje środki na zabezpieczenie emerytalne,  poznały program regularnego oszczędzania  z opcją gwarancji zwrotu wpłaconych środków, a także dowiedziały się, gdzie znaleźć alternatywne rozwiązania z wysoką stopą zwrotu pamiętając o bezpieczeństwie środków. Jest to bardzo ważna kwestia i wiedzę na jej temat należy czerpać od osób mających długoletnie doświadczenie i wyniki.

Warto spotkać się i wymienić doświadczeniami z osobami o podobnych zainteresowaniach, dlatego kolejne szkolenie w Warszawie zaplanowane jest już na 9 września.

Podziel się z innymi cenną wiedzą