Szkolenie w Katowicach

Szkolenie w Katowicach

Autor: Andrzej Spuła sierpień 21, 2020

Wtorkowe szkolenie za nami. Kolejny już raz, Andrzej Spuła miał przyjemność odwiedzić jedno z głównych miast województwa śląskiego, czyli Katowice.

Atmosfera podczas spotkania jak zawsze była bardzo dobra, a słuchacze skupieni. 

Na szkoleniu pojawiło się ponad 50 uczestników, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pojawili się etatowi pracownicy oraz właściciele firm, zainteresowani tematem oszczędzania oraz inwestycji. Kolejne 50 osób dowiedziało się, dlaczego warto płacić samemu sobie, a także, jak najpierw zadbać o swoje finanse, o siebie, o swoją rodzinę, a dopiero na końcu płacić koncernom za ich towary oraz usługi.

Szkolenie z cyklu „Zostań rentierem ze stabilnym dochodem” skierowane jest do wszystkich osób chcących zdobywać, poszerzać lub usystematyzować wiedzę z zakresu inwestowania kapitału, a także zainteresowanych tematem finansowego zabezpieczenia.

Na wtorkowym szkoleniu uczestników najbardziej zaciekawił wątek zabezpieczenia emerytalnego. Właśnie o tę kwestię pojawiło się najwięcej zapytań ze strony słuchaczy. Najczęstsze pytania dotyczyły możliwości, a także programów długoterminowych. 

Uczestników także nurtowało pytanie, w jaki sposób mogą zabezpieczyć się przed spadającymi świadczeniami emerytalnymi. Andrzej Spuła udzielił odpowiedzi na pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości obecnych na spotkaniu osób. 

Zebrani goście dowiedzieli się, jak mogą pomnożyć swój kapitał oraz poznali sprawdzone sposoby bezpiecznego i zyskownego inwestowania. Podczas spotkania poruszony został także temat krótkoterminowych inwestycji z regularną wypłatą odsetek, który cieszył się niemałym zainteresowaniem.

Kolejne spotkanie w Katowicach odbędzie się już 17 września.

Podziel się z innymi cenną wiedzą