Szkolenie w Warszawie

Szkolenie w Warszawie

Autor: Andrzej Spuła sierpień 05, 2020

Ponownie mieliśmy okazję spotkać się na szkoleniu w Warszawie. Tym razem dodatkowym atutem był widok na miasto z 32. piętra. 

Na spotkaniu pojawiła się bardzo zróżnicowana grupa, zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku i o różnym zawodzie. Uczestnikami szkolenia byli przedsiębiorcy i pracownicy na etacie rozumiejący potrzebę zmieniających się  czasów. Kwestie poruszane na szkoleniach z cyklu „Zostań rentierem ze stabilnym dochodem” są skierowane do szerokiej grupy osób zainteresowanych tematem finansowego zabezpieczenia w krótkim okresie, a także  na przyszłość.

Stabilna przyszłość dzięki zabezpieczeniom finansowym

Powiększająca się grupa odbiorców, jest wynikiem rosnącej świadomości w kwestii emerytury z ZUS-u, która stoi pod znakiem zapytania, dlatego Andrzej Spuła poświęcił sporo czasu na dokładne omówienie rozwiązań i zabezpieczeń finansowych oraz metod, dzięki którym możliwe jest uruchomienie pasywnego dochodu i zapewnienie sobie stabilnej przyszłości.

Przy odpowiednim zaangażowaniu przedstawione rozwiązania przyniosą oczekiwane efekty. A jeśli wciąż zastanawiasz się, czy to jest dla Ciebie, to pamiętaj, że zbudowanie porządnego portfela inwestycyjnego, jest niezależnie od wieku, płci, czy zawodu. Ważne, żeby rozpocząć oraz to, aby mieć właściwe otoczenie, takim miejscem jest Klub Bogatego Rentiera, gdzie  dodatkowo dwa razy w roku spotykają się  uczestnicy – praktycy i wymieniają swoje doświadczenia.

Kolejne szkolenie odbędzie się w Katowicach, zapisy już ruszyły. Zapraszamy.

Podziel się z innymi cenną wiedzą