Szkolenie w Katowicach 15.07.2020

Szkolenie w Katowicach 15.07.2020

Autor: Andrzej Spuła lipiec 24, 2020
szkolenie w Katowicach

Po dłuższej przerwie cykl szkoleń „Zostań rentierem!” został wznowiony również w Katowicach. Pojawiło się wielu zaangażowanych uczestników, zainteresowanych tematem finansowego zabezpieczenia na przyszłość i uporządkowania oraz zoptymalizowania posiadanego kapitału.

Podczas szkolenia poruszony został temat zabezpieczenia na emeryturę. Andrzej Spuła szczegółowo omówił praktyczne metody i możliwości lokowania swoich środków, ponieważ obecnie ważne jest, aby zacząć wcześniej myśleć o swojej emeryturze, a jednocześnie zbudować swoim dzieciom kapitał na start w dorosłe życie i żeby jego standard nie był niespodzianką. Uczestnicy poznali również decydujące właściwości programów  – stategię oraz metody jak zminimalizować ryzyko.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się temat Klubu Bogatego Rentiera, a konkretnie, jak zostać jego członkiem i dołączyć do otoczenia ludzi, którzy mają podobne przekonania, rozwijają się i mają sukcesy finansowe, jak  poszerzać swoje kontakty i nauczyć się  otrzymywać miesięczny pasywny dochód z Kapitału Rentierskiego.

Poruszona została również kwestia współpracy praktyków i temat indywidualnego podejścia Andrzeja Spuły do osób, które są na początkowym etapie działalności w klubie. Jednym z największych atutów jest uczestnictwo w zamkniętych spotkaniach, gdzie pojawiają się najnowsze informacje ze świata finansów, kolejna porcja praktycznych porad jak lepiej  i skuteczniej obchodzić się finansami, posłuchać praktycznych wystąpień ludzi, którzy dzięki uczestnictwu w Klubie zwiększyli dochody i swoją efektywność-Netto, a także poznali ludzi, z którymi można rozpocząć  współpracę biznesową.

Więcej szczegółów na ten temat znajduje się w zakładce Klub Bogatego Rentiera.

W przyszłym tygodniu odbędzie się szkolenie w Warszawie, zapisy już ruszyły.

Podziel się z innymi cenną wiedzą