Szkolenie w Warszawie

Szkolenie w Warszawie

Autor: Andrzej Spuła luty 27, 2020
Szkolenie Andrzeja Spuły w Warszawie

Jesteśmy już po szkoleniu w Warszawie. To było bardzo żywe i owocne spotkanie. Jak twierdzą sami uczestnicy, jest to spowodowane rosnącą obawą wobec swojej sytuacji emerytalnej. Dlatego nie mają zamiaru biernie czekać na to, co przyniesie przyszłość. Biorą sprawy w swoje ręce, aby już dziś zbudować stabilną podstawę finansową. 

Społeczeństwo chce się edukować

Od samego początku moją misją była edukacja finansowa, której brakuje w szkołach. Tym razem szczególnym zainteresowaniem cieszyła się tematyka budowania stabilnej emerytury i pasywnego dochodu ze swoich inwestycji. Przedstawiłem uczestnikom praktyczne rozwiązania, które przy odpowiednim zaangażowaniu, przyniosą oczekiwane efekty.

Cieszę się, że na sali pojawia się coraz więcej kobiet. Szkolenia ,,Zostań rentierem ze stabilnym dochodem’’ są skierowane do wszystkich osób, które chcą zapewnić sobie stabilną przyszłość. Zastanawiasz się, czy inwestowanie jest dla Ciebie? Niezależnie od wieku, płci, czy zawodu, każdy z nas może zbudować swój portfel inwestycyjny.

Świadome podejście

Na ostatnim spotkaniu miałem przyjemność szkolić osoby, które świadomie podchodzą do kwestii finansowych i już teraz planują swoją przyszłość. Szykuję się już do kolejnego spotkania, tym razem w Katowicach, na które serdecznie zapraszam. A osoby, które nie będą mogły się pojawić, zachęcam do skorzystania z moich szkoleń online. 

Podziel się z innymi cenną wiedzą