Szkolenie w Katowicach

Szkolenie w Katowicach

Autor: Andrzej Spuła luty 13, 2020
Szkolenie w Katowicach

Kolejne spotkanie w Katowicach za nami! Tym razem pojawiło się dużo młodych ludzi. Bardzo mnie cieszy, że osoby na tym etapie życia już myślą o zbudowaniu solidnej podstawy finansowej.

Wszystkich uczestników łączyła świadomość, że system emerytalny nie zapewni im w przyszłości w pełni godnego życia. Ten temat wzbudza niepokój. Dlatego coraz więcej osób szuka rozwiązań, dzięki którym będą mogli skutecznie i samodzielnie zadbać o swoją przyszłość.

Na ostatnim szkoleniu pojawiło się także sporo pytań o programy dla dzieci, co również jest ważną kwestią, którą warto zaplanować wcześniej.  

Katowice szkolenie finansowe

Szkolenie dla każdego

Cieszę się, że na sali szkoleniowej spotykam ludzi młodych, ale też takich, którzy od lat próbują różnych rozwiązań finansowych.

Jeżeli zastanawiasz się, czy mając około 50 lat, nie jest już za późno na budowanie stabilnej emerytury, odpowiedź brzmi: nigdy nie jest za późno!

Świadomi uczestnicy

Mimo że szkolenie odbywało się w Katowicach, gdy spytałem o miasta, z których przyjechali uczestnicy, okazało się, że obszar ten rozciągnął się od Krakowa aż po Opole.

Wciąż powtarzam, że w Polsce rośnie świadomość finansowa, potwierdzają to sami uczestnicy, którzy są zarówno przedsiębiorcami, jak i pracownikami etatowymi. 

Kolejne udane szkolenie za nami. Przyjazna i życzliwa atmosfera sprawiła, że nie mogę doczekać się kolejnego spotkania w Katowicach. Zapraszam również na moje szkolenia online. Za niedługo ogłosimy termin kolejnego webinarium.

Podziel się z innymi cenną wiedzą