Po szkoleniu w Warszawie oni już wiedzą…

Po szkoleniu w Warszawie oni już wiedzą…

Autor: Andrzej Spuła luty 07, 2020
Szkolenie finansowe warszawa

… jak zostać Rentierem!

Kolejne udane styczniowe szkolenie finansowe w Warszawie za nami. Ponad 60 uczestników udowodniło, że świadomość finansowa Polaków jest coraz wyższa. Bardzo się cieszę, że jako społeczeństwo coraz bardziej dążymy do zadbania o swoje bezpieczeństwo finansowe i komfortową przyszłość.

Właśnie w tym celu od kilku lat bezpłatnie edukuję rodaków z zakresu inwestowania

Obserwowanie efektów tej pracy – kiedy uczestnicy szkoleń wracają do mnie po czasie z informacją, że odnoszą kolejne sukcesy finansowe –  jest niesamowicie satysfakcjonujące.

Szkolenie finansowe warszawa


Tym razem uczestników najbardziej zainteresowała kwestia pasywnego dochodu

Zauważyłem rosnącą świadomość, że nasza emerytura z ZUS-u stoi pod znakiem zapytania. Jeśli chcesz coś osiągnąć – licz na siebie. Uczestnicy poszukiwali konkretnych rozwiązań i produktów finansowych, dlatego sporo czasu poświęciliśmy na ich omówienie. Pracowanie z tak pozytywnymi i świadomymi ludźmi, którzy chcą czerpać ze szkoleń jak najwięcej, to sama przyjemność.

Na każde szkolenie przychodzą osoby, które chcą być bardziej świadome, jeżeli chodzi o finanse. Ci najbardziej zdeterminowani, którzy decydują o swoim życiu i biorą sprawy w swoje ręce, umawiają się mną na spotkanie. Ci ludzie dołączają też do mojego Klubu Bogatego Rentiera.

 

Szkolenie finansowe warszawa


Wszystkim uczestnikom życzę samych sukcesów.

Podziel się z innymi cenną wiedzą